Doradztwo

Przez lata zdobywaliśmy niezbędną wiedzę do tego, aby być liderem w swojej branży.

Przeszliśmy długą drogę, by wejść na szczyt, na którym stałe się zadomowiliśmy.

Dzisiaj naszym doświadczeniem z chęcią dzielimy się z innymi. Eksperci, którzy tworzą naszą firmę, to profesjonaliści z długoletnim stażem pracy w branży. Jak sami mówią: świat akumulatorów znają, jak własną kieszeń i nie ma on dla nich żadnych tajemnic.

Klucz do sukcesu?

Poznaj odpowiedź na każde pytanie na temat branży i produktów

Prowadzimy SPECJALISTYCZNE DORADZTWO dla firm produkujących akumulatory, jak i również dla dużych hurtowni działających w tej branży.

Z naszych usług korzystają też przedsiębiorstwa, które dopiero, co WCHODZĄ NA RYNEK i potrzebują niezbędnej wiedzy do skutecznego prowadzenia działalności. Dokładne poznanie branży, a w szczególności produktów, które będziemy dystrybuować, to kluczowa kwestia.

Chcąc zajmować się branżą akumulatorów, trzeba wiedzieć na ich temat dosłownie wszystko, od schematu budowy, wykorzystane technologie, znaczenie parametrów, sposobie eksploatacji oraz zagrożenia z tym związane. Natomiast jako dystrybutor, musimy być pewni tego, czym różnią się nasze produkty, jakie mają zalety i co je wyróżnia od konkurencji.

Doskonale wiemy, że branża motoryzacyjna jest bardzo trudna. Początkującym przedsiębiorstwom ciężko się przebić przez tak zwany "mur rynkowy" i zdobyć pozycję oraz uznanie wśród zarówno konkurencji, jak i Klientów.

To nie lada wyzwanie, dlatego warto mieć obok siebie doradcę, który wyjawi nam wszystkie tajniki na temat branży, a w szczególności kluczowej części samochodu, jakim jest akumulator. Dogłębne poznanie tego świata, pozwala na rzetelne, profesjonalne, ale przede wszystkim skuteczne prowadzenie działalności.

Zakres naszego
doradztwa

Z naszej pomocy korzystają w szczególności producenci akumulatorów, a także hurtownie. Zakres doradztwa oferowanego przez Midak Polska Sp. z o.o. obejmuje takie sfery, między innymi, jak:

Technologia
akumulatorów
Sprzedaż
Dystrybucja

Jeśli chcesz zająć się sprzedażą akumulatorów,
to zapraszamy do kontaktu z nami.

Dbanie o ekologię, to dla naszej spółki priorytetowa sprawa.

Dbamy o ekologię